fbpx

Misja Akademii OMNIOXY

Akademia OMNIOXY ma na celu przybliżyć czym jest tlenoterapia hiperbaryczna. Strona ta powstała aby szerzyć wiedzę na temat życiodajnego działania hiperbarycznego tlenu.

Tlen jest głównym czynnikiem wpływającym na stan naszego zdrowia. Mimo, iż nie przyjmujemy go w zastrzykach. Nie łykamy go w tabletkach. Nie pijemy go. Nie używamy go w maściach ani kroplówkach. Tlen to życie, a jego większa ilość w naszym organizmie daje niesamowite efekty, o których dowiesz się więcej właśnie tutaj, w naszej akademii.

Pragniemy wytłumaczyć jak działa tlenoterapia hiperbaryczna i jak to się dzieje, że jest bezpieczna i skuteczna w poprawianiu jakości życia. Stosowana regularnie przez autorytety w dziedzinach sportowych, przepisywana przez lekarzy jako naturalne lekarstwo lub terapia wspierająca leczenie wielu różnych schorzeń. Osoby zdrowe używają jej do przyspieszenia regeneracji organizmu, zmniejszenia zmęczenia, zwiększenia wydolności organizmu. Przy okazji tlenoterapia hiperbaryczna poprawia jakość cery, więc stosuje się ją również przy poprawianiu urody.

Rozwiewamy wątpliwości. Pomagamy zrozumieć. Wskazujemy naukowe źródła. Pokazujemy efekty działania terapii hiperbarycznej. Będziemy pokazywać prawdziwe przypadki osób korzystających z tej formy terapii. Chcemy byś poznał ich ciekawą historię oraz drogę, którą przeszli. Może dzięki temu miejscu przypomnisz sobie o hiperbarii, gdy zajdzie taka potrzeba.

Tlenoterapia hiperbaryczna to szansa na lepsze zdrowie, wyższą jakość życia dla ciebie, twoich bliskich, a nawet twojego czworonoga – ponieważ komory hiperbaryczne są stosowane także w weterynarii.

Chcesz wiedzieć jak zabiegi w komorze hiperbarycznej wpłyną na poszczególne schorzenia i stany chorobowe? Jesteś w dobrym miejscu.

Akademia OMNIOXY prowadzona jest przez zespół osób zafascynowanych możliwościami tlenoterapii hiperbarycznej. Staramy się by wiedza zawarta tutaj była jak najbardziej merytoryczna, poparta konkretnymi przypadkami, testami, badaniami, ale zastrzegamy, że nie jesteśmy z wykształcenia lekarzami. Opinie tutaj zawarte nie są wyrocznią. To nasze subiektywne postrzeganie tematu hiperbarii pomimo, że staramy się być maksymalnie obiektywni. W przypadku jeśli masz pytania lub wątpliwości zawsze najlepiej skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym do czego zachęcamy.

By być na bieżąco ze zmianami na naszej stronie, nie zapomnij dopisać się do newslettera. Co jakiś czas będziemy przesyłać podsumowania i linki do wpisów na stronie.

Menu