Zostań managerem dobrze prosperującego gabinetu hiperbarycznego!

Akademia OMNIOXY powstała, aby wspierać osoby prowadzące działalność, której bazą lub uzupełnieniem są łagodne komory hiperbaryczne. 

Wiemy, że na sukces gabinetu usługowego składa się wiele elementów, takich jak: jakość obsługi klienta, lokalizacja oraz oczywiście dobrze prowadzone działania marketingowe. Na łamach Akademii OMNIOXY znajdziesz materiały, które pomogą Ci w rozwoju swojej marki oraz inspiracje i najnowsze trendy na rynku. 

Dlaczego warto korzystać z akademii OMNIOXY?

W ramach Akademii przygotowaliśmy 3 działy tematyczne: Zarządzanie, Marketing i Warto wiedzieć. W każdym z nich będziemy publikować praktyczne wskazówki, przydatne informacje a także pomysły na to jak promować swój biznes, aby docierać do potencjalnych klientów.

Zarządzanie

Materiały umieszczone w tej sekcji pomogą Ci w uporządkowaniu i organizacji pracy w swoim gabinecie, planowaniu rozwoju działalności i dbaniu o najwyższą jakość świadczonych usług. 

Marketing

Dowiedz się jak docierać do nowych klientów, jak tworzyć treści, które zainteresują odbiorców, a przede wszystkim jak budować własną markę, tak aby mogła się rozwijać i odnosić sukcesy.

Warto wiedzieć

Własny biznes to wiele wyzwań, dlatego pomożemy Ci być na bieżąco z tym co dzieje się w branży. Nowe kierunki rozwoju. Trendy, na które warto zwrócić uwagę.